HELMPJESTOUR: EEN UNIEKE BLIK ACHTER DE SCHERMEN
Met een bouwhelm op krijgen bezoekers toegang tot bijzondere plekken die normaal verborgen blijven: lege zalen, bouwsporen en “live” restauratiewerkzaamheden.
De tour start op de hoofdburcht, waar we de bouwgeschiedenis van het kasteel bespreken. In de kelder gaan we in op recente opgravingen en het funderingsherstel. Op de bovenverdieping ontdek je hoe de kunstcollectie is verhuisd en opgeslagen.
Tot slot krijg je in de nieuwe zalen een uniek voorproefje van hoe het kasteel eruit zal zien na de heropening.
De volgende helmpjestour wordt georganiseerd op zondag 22 juni a.s.
Om 13.30 uur en 15.00 uur (vol geboekt) zal de gids uitleg geven. Duur van de rondleiding is 1 uur, max. 15 personen per groep.
Kosten zijn € 10,00 p.p., ter plekke contant te voldoen.
Aanmelding kan alleen via: info@huisbergh.nl
(U krijgt een bevestiging van ons. Zolang u die bevestiging niet heeft ontvangen, is de reservering nog niet definitief).
Mis deze unieke kans niet om het kasteel vanuit een ander perspectief te ontdekken!